Najlepsze pozycje pod prysznicem – jak uprawiać seks pod prysznicem?

Najlepsze pozycje pod prysznicem - jak uprawiać seks pod prysznicem?

Będąc w związku rzeczą naturalną, jest to, że w pewnym jego etapie pojawi się seks. Żyjąc w związku, w którym już się on pojawił, na pewno od czasu do czasu warto próbować nowych pozycji miłosnych, aby urozmaicić sobie miłosne uniesienia i wprowadzić coś nowego do życia seksualnego. Kiedy wydaje się, że wszystkie pozycje w łóżku zostały wykorzystane, lub brak pomysłu na seks w innym miejscu niż standardowa sypialnia, może warto rozważyć przeniesienie życia erotycznego do łazienki?

Jak przygotować się na to, aby uprawiać seks pod prysznicem?

Najlepszym miejscem na uprawianie seksu w łazience jest prysznic. Seks pod prysznicem z pozoru wydaje się niewygodny i mało komfortowy, jednak są pewne pozycje pod prysznicem, które sprawią, że nie będzie to tylko jednorazowy sposób na zbliżenie z drugą połówką. Na samym początku warto zadbać o bezpieczeństwo, gdyż w miłosnym uniesieniu bardzo łatwo o to, aby się przez przypadek poślizgnąć, zwłaszcza będąc pod prysznicem. Warto więc położyć specjalną matę antypoślizgową, która zapobiegnie ewentualnym upadkom. Dobrym pomysłem będzie również usunięcie wszelkich rzeczy, które mogłyby przeszkadzać w czasie seksu. Na czas miłosnych igraszek dobrze będzie zatem odstawić kosmetyki, przybory toaletowe i wszelkie drobiazgi, które używane są podczas brania prysznica, gdyż nie będą one do niczego potrzebne.

Jak zacząć uprawiać seks pod prysznicem?

Podstawą udanego seksu jest odpowiednia gra wstępna. Na samym początku warto zadbać o pieszczoty pod prysznicem. Można rozpocząć od wykonania masażu, całowania, przytulania, czy też posmarowania skóry olejkiem. Warto zadbać o romantyczną atmosferę, kilka świec i olejek zapachowy będzie dobrym pomysłem na zadbanie o odpowiedni klimat. Po początkowych pieszczotach przyjdzie jednak moment, w którym należy zastanowić się nad tym, jakie pozycje pod prysznic sprawdzą się najlepiej.

Jakie pozycje pod prysznicem sprawdzą się najlepiej?

Para pod prysznicem, która ma już za sobą początkowe pieszczoty może przejść do następujących pozycji:

  • pozycja krawędzi brzytwy – polega na tym, że partner stoi mocno stopami na podłodze prysznica, a druga osoba, stojąc bardzo blisko, podnosi jedną nogę na ciało partnera i zaplata ją,
  • pozycja z ławką – sprawdza się idealnie w przypadkach, kiedy para posiada ławkę prysznicową. Jedna osoba siada na ławce, a druga na kolanach partnera,
  • pozycja wspinaczkowa – polega na tym, że jedna osoba unosi drugą do góry, podczas gdy osoba podnoszona opiera się plecami o ścianę prysznica. Osoba unoszona oplata nogami ciało partnera,
  • pozycja na pieska – pozycja polegająca na tym, że jedna osoba opiera się rękami o ścianę prysznica i pochyla delikatnie, stojąc w tym czasie tyłem do partnera.

Warto eksperymentować i próbować innych pozycji, ograniczenia są tylko w głowie, a w pewnych sytuacjach ludzka wyobraźnia może działać naprawdę zaskakująco. Ważne jest, aby czuć się bezpiecznie i spędzić przyjemnie czas.

Alternatywa dla seksu pod prysznicem

Jeśli z różnych względów seks pod prysznicem nie brzmi zachęcająco, a pozycje seksualne pod prysznicem nie sprawdzają się najlepiej, zawsze można spróbować innych rozwiązań. Jednym z najlepszych będzie wspólna kąpiel. Niezależnie od tego, czy w łazience posiadamy wannę, czy prysznic, tego typu zbliżenie na pewno zagwarantuje mnóstwo emocji w związku. Wspólna kąpiel pozwala na inny rodzaj zbliżenia i zapewnia niezwykłą intymność. Najważniejsze to poczucie bezpieczeństwa i komfortu oraz świadomość tego, że jest się z wyjątkową osobą.